fbpx

Mycie niskociśnieniowe

Mycie niskociśnieniowe to nowa technika w branży oczyszczającej. Wykorzystuje się w niej niskie ciśnienie podczas czyszczenia z użyciem większej ilości wody i podczas płukania. Taki proceas zapobiega niepotrzebnemu uszkodzeniu czyszczonych powierzchni i redukuje pozostałości brudu na powierzchniach. Takie sposób mycia jest mało inwazyjny niż oczyszczanie wysokociśnieniowe, które naraża materiały na uszkodzenia.

Metodą niskociśnieniową czyścimy przede wszystkim elementy zewnętrzne domów i budynków użytkowych. To niezwykle proste, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Zalety mycia niskociśnieniowego

Zaletą mycia niskociśnieniowego jest niewątpliwie możliwość mycia dużych powierzchni, składających się z materiałów o różnej strukturze. Takie mycie jest całkowicie bezpieczne dla czyszczonej powierzchni i nie powoduje uszkodzeń elewacji oraz wypłukiwania fug.

Mycie niskociśnieniowe pozwala na uniknięcie kosztów ponownego malowania lub całkowitej wymiany elewacji. Wystarczy dokładnie wyczyścić daną powierzchnię, aby przywrócić jej wygląd sprzed lat. Mycie niskociśnieniowe jest najbardziej nowatorskim i bezpiecznym sposobem mycia powierzchni bez ryzyka uszkodzenia okolicznego terenu.

Jak przebiega proces czyszczenia niskociśnieniowego?

Oczyszczanie chemiczne – w tym etapie na czyszczoną powierzchnię nanoszone są specjalistyczne środki chemiczne dostosowane do podłoża i stopnia zanieczyszczenia. Detergenty zostają wchłonięte przez zabrudzenia, dzięki czemu mogą rozpuścić je od środka.

Spłukiwanie środków chemicznych – spłukiwanie środków z resztkami brudu i zanieczyszczeń biologicznych. W tym celu używa się zwykłej, ciepłej i czystej wody o niskim ciśnieniu. Jest ona w pełni bezpieczna i nie uszkadza czyszczonej powierzchni.

Impregnacja powierzchni – idealnie czystą powierzchnię impregnujemy, aby uzyskany efekt utrzymywał się jak najdłużej. Dzięki temu zabiegowi mech i glony nie pojawiają się nawet przez kilka kolejnych lat!

Czyszczenie elewacji
Bydgoszcz i okolice

Oferujemy czyszczenie elewacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz sprawdzone i skuteczne środki chemiczne dostosowane do czyszczonej powierzchni. Czyszczenie elewacji wykonujemy za pomocą sprzętu, który pozwala na umycie elewacji na całej jej powierzchni – bez zacieków!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie
Wybieramy sposoby takie, które gwarantują efektywne czyszczenie
Stosujemy bezpieczne środki czyszczące i najlepszy sprzęt
Skutecznie pozbywamy się wszelkich zabrudzeń

Bezpiecznie & Solidnie

Używamy tylko bezpiecznych środków i metod czyszczenia.

Dogodne terminy

Pranie wykonujemy dostosowując się do dogodnego dla Ciebie terminu.

Profesjonalny sprzęt

Do prania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonego sprzętu!

Przyjeżdżamy do Klienta

Przyjeżdżamy do Klienta bez opóźnienia – Bydgoszcz i okolice!

 

100% satysfakcji naszych klientów!

Menu